ZMAGOVALKA Ana Anclin na likovnem natečaju – NARIŠI OBLEKO

Učenci 9A in 9B razreda so tudi letos pri izbirnem predmetu – Likovno snovanje 3 ustvarjali modne skice za slavnostno obleko. Njihove ideje so bile zelo zanimive in posebne. Načrtovali so različne kombinacije barv in krojev. Letos so jih sami poslali  na likovni natečaj -NARIŠI OBLEKO- Srednje šole za storitvene dejavnosti in logistiko.

Zaradi posebnih razmer je podelitev z razglasitvijo zmagovalca potekala na daljavo. Predstavili so modno revijo izdelkov njihovih dijakov in pokazali vse modne skice letošnjih finalistov. Sodelovalo je 54 učencev iz 13-ih osnovnih šol. Že lansko leto so se učenke OŠ Dramlje s svojimi modnimi skicami odlično predstavile na prireditvi.

Ob začetku leta pa iskrene čestitke učenki Ani Anclin, ki  je zmagovalka. Za nagrado ji bodo obleko sešili. Povabljena bo na šolo, da ji predstavijo material in seveda, da jo večkrat pomeri, ko bo obleka nastajala.

Učiteljica za likovno umetnost, Špela Kotnik

Ta vnos je bil objavljen v Galerija. Zaznamek za trajno povezavo.