Občinski otroški parlament

Letošnja tema otroškega parlamenta v Sloveniji ima naslov »Duševno zdravje otrok in mladih«. S to tematiko smo se sprva ukvarjali na srečanjih šolske skupnosti, nato pa so jo aktivno obravnavali tudi v posameznih razredih naše šole: V okviru tega so nastali številni zanimivi izdelki: knjigica s pravljico, plakati, videoposnetki, predstavitve in še kaj.

V torek, 12. marca, je nato v Šentjurju potekal občinski otroški parlament, kjer so se predstavile prav vse osnovne šole v naši občini. Osnovno šolo Dramlje so predstavljale Tina Gorjup, Nika Rezar, Pia Seničar in Tinkara Vnuk.

Po zanimivih delavnicah so prisotni učenci glasovali o tem, kdo bo občino Šentjur zastopal na državnem otroškem parlamentu v Ljubljani. Med vsemi prisotnimi je največ glasov prejela naša učenka 8.b razreda Pia Seničar. Čestitamo!

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.