Dan odprtih vrat z delavnicami za devetošolce

V torek, 24. 10. 2023, so učenci 9. razredov obiskali Šolski center Celje in Srednjo zdravstveno in kozmetično šolo Celje. Učenci so se vključili v strokovno vodene delavnice, ki so jih ponudile in pripravile  šole ŠCC.  Seznanili so se z izobraževalnimi programi, s strokovnimi učilnicami in začutili utrip šole. Po končanih delavnicah je sledil obisk Srednje zdravstvene in kozmetične šole Celje, ki je tokrat učencem ponudil prav posebno doživetje. Ob vodstvu tamkajšnjih dijakov, so se naši učenci sprehodili skozi šolo in na različnih postojankah bili deležni praktičnega pouka, strokovnih vsebin in posebnosti srednje šole. Tako so lahko v kratkem času doživeli in občutili življenje in učenje na tej šoli.

Več pa v fotografijah:

Ta vnos je bil objavljen v Galerija. Zaznamek za trajno povezavo.