CŠOD Peca – 1/2 za nami

Že tretji dan se pozno zvečer javljamo iz Mežice. Dan, ki je bil za nami je bil spet edinstven. Spoznavali smo se z GPS navigacijo in iskali skriti zaklad, ki ni bil nič kaj podoben zakladu, a vseeno zabaven.

Pred kosilom si pripravili odlično sladico “Kločeve nudlne”. Pravi master chefi smo postali.

Popoldanska aktivnost pa je bila naravoslovno obarvana. Kljub dežju smo del popoldneva preživeli zunaj. Igrali smo igro spomin ter se spomnili že znanih drevesnih vrst, se naučili določiti drevesne vrste kar po njihovih vejicah, se prelevili v živali in igrali gozdne skrivalnice.

Večer smo izkoristili za druženje s prijatelji sosednje šole, predstavili smo tudi  naše skrite  talente. Jutri nas čaka obisk mežiškega rudnika. Pa lahko noč.

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Galerija. Zaznamek za trajno povezavo.