ČENČA

Čeprav se šolsko leto počasi izteka, naša gledališka skupina še ne počiva. Cel april in maj so se šolski igralci pridno učili in vadili gledališko predstavo o deklici Čenči, ki zelo rada čenča in bere pravljice. Prav zato nas popelje v čisto pravi pravljični svet, kjer spoznamo Pikija Jakoba, Kekca, Piko Nogavičko, Žogico Nogico in še koga. Gledališke vaje so bile še toliko bolj zahtevne, ker jih je bilo potrebno uskladiti z našimi bivšimi igralci, sedaj že srednješolci, ki se nam pri igranju in nastopanju še vedno z veseljem pridružijo. S predstavo smo v juniju v šoli že razveselili bodoče prvošolce. Ker pa nam gledališkega elana ne manjka, bomo v novem šolskem letu z našimi odrskimi podvigi nadaljevali.

Skupaj z mentorico Anico Čede sva na najine igralce izjemno ponosni! To so: Sara Golež Pirih, Ajda Slakan, Val Vodušek, Neli Batistič, Martin Korenjak, Žana Verk, Aneja Verk, Ajda Šuster, Lana Pobirk in Petra Korenjak.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.