365 DNI TELOVADIMO VSI

Da bi na šoli lažje in uspešneje preživljali šolske dni ter hkrati izboljšali gibalno dejavnost naših učencev, smo se priključili projektu, za katerega verjamemo, da bo pripomogel k našemu zdravju, počutju, gibanju, odnosom in še marsičem.

V zgodbo smo aktivno vključili učence in učenke, ki bodo imeli vlogo dežurnih in demonstratorjev – to pomeni, da bodo posnete gibalne vaje predhodno proučili, jih sami preizkusili in se jih naučili, nato pa jih bodo v razredu demonstrirali ter tudi vodili sámo izvajanje. Učenec bo dal znak za začetek  in ves razred bo ob glasbeni spremljavi telovadil pod njegovo taktirko.

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Obvestila, Projekti, Šport. Zaznamek za trajno povezavo.