ŠOLA V NARAVI, 5. RAZRED

V tednu od 10. 6. 2024 do 14. 6. 2024 so se naši petošolci udeležili šole v naravi na Debelem rtiču. Bivali so v prijetnem mladinskem domu Rakovica.

Učenci so bili veliko časa v in pod vodo, kjer so urili tehnike plavanja. Čas na suhem pa smo izkoristili za pisanje razglednic, igranje športnih, družabnih in socialnih iger, izlet z ladjico v Piran, odkrivanje in raziskovanje rtiškega okolja, pohode, iskanje skritega zaklada, ribolov ter druženje s prijatelji. Večere smo namenili skupnim prireditvam kot so Rtič ima talent ter Odštekan stil. Na obeh prireditvah smo se dobro izkazali in pokazali, da imamo talente in pogum.

Domov smo prišli z izjemnimi plavalnimi dosežki: 12 bronastih morskih psov, 3 zlati delfini, 8 srebrnih delfinov ter 2 bronasta delfina.

Utrujeni in polni lepih nepozabnih spominov smo varno prispeli domov.

Ta vnos je bil objavljen v Šola v naravi. Zaznamek za trajno povezavo.