Sedmošolci v Logarski dolini

Medtem ko učenci že uživajo zaslužene počitnice, smo učitelji polni vtisov letošnjega “drugačnega” šolskega leta.Bilo je ogromno odrekanj, predvsem tistih, ki nas še bolj povežejo, a smo stisnili zobe in še v zadnjem tednu organizirali nekaj ekskurzij, ki so bile sprva planirane med letom.

Sedmošolci so tako odšli na pot proti Logarski dolini. Vmes so si ogledali še grad Žovnek, se povzpeli na Iglo, na rečnem bregu Savinje igrali malce drugačno igrico Activity, preizkusili kako je plavati pri 12°C v reki Savinji in na koncu doživeli mrzel prš slapa Rinka. Po besedah otrok je bil to najlepši izlet v osnovnošolskih klopeh.

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.