NARIŠI OBLEKO 2023

Učenci 9. razreda so pri pouku LIKOVNE UMETNOSTI sodelovali pri oblikovanju MODNE SKICE. Nekateri so se zelo potrudili in na svojih skicah natančno prikazali kroj, kombinacijo materialov in barvni izbor za slavnostno obleko. Modne skice smo poslali na 12. natečaj NARIŠI OBLEKO, ki ga vsako leto pripravi Šolski center Celje-srednja šola za storitvene dejavnosti-ustvarjalec modnih oblačil. Ob koncu januarja so pripravili razstavo, modno revijo in podelitev priznanj za sodelujoče. Prireditve se  je udeležila tudi Lana Pobirk in navdušeno spremljala program,  se pogovarjala z nagrajenko, si  ogledala razstavo in delavnice ter modni atelje v šoli.

Vsi sodelujoči prejmejo tudi priznanje za sodelovanje na natečaju.

Čestitke vsem, ki so se potrudili in ustvarili modne skice ter spoznali zanimiv modni svet.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija. Zaznamek za trajno povezavo.