Letovanje za šolske otroke in mladostnike 2022

Kot vsako leto, tudi letos Občinska zveza prijateljev mladine Šentjur, organizira letovanje za šolske otroke in mladostnike do 15. leta starosti. Šolarji bodo letovali v domovih ZPM Ljubljana Moste Polje, to je v ZAMBRATIJI in KRANJSKI GORI. Ker so kapacitete zelo omejene, bodo imeli prednost pri letovanju otroci z  zdravstvenimi potrdili. Pri razporejanju otrok v skupine, bodo upoštevali datum prijave otroka.Prijavnice se nahajajo tako na spletni strani kot pri svetovalni delavki OŠ Dramlje. Prijavi obvezno priložite odločbo o otroškem dodatku.  Priložite tudi zdravniško potrdilo, v kolikor ga osebni zdravnik izda, zaradi posebnega zdravstvenega stanja otroka. Prijavnina znaša 10€ in jo oddate skupaj s prijavnico v šolski svetovalni službi do 25. 5. 2022. Prednostno se upošteva datum prijave. Več si lahko preberete v spodnjem dokumentu.

LETOVANJE 2022 – obvestilo STARŠI

PRIJAVNICA LETOVANJE 2022

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.