Erasmus+ CELL – Olivenza 2019 – 2.dan

Petek, 24.5.2019, je opisal učenec 6.b razreda Mihael Zidanšek.

Drugi dan smo se morali zbuditi ob 7 zjutraj. Umil sem si zobe uredil lase in imel zajtrk. Po zajtrku sem odšel v šolo. V šoli smo se dobili v sobi, kjer smo počakali na vse udeležence projekta C.E.L.L. Ko smo se vsi zbrali smo si ogledali šolo in vrtec. Za tem ogledom smo odšli jest in potem smo odšli na otvoritveno slovesnost, kjer smo učenci in učitelji prijeli darila. Za tem smo si ogledali telovadnico in naredili verižni eksperiment, ki je bil zelo dobro narejen. Za eksperimentom so nas čakale sodelovalne igre v mestnem športnem parku. Bilo je zelo vroče, ampak zelo zabavno! Od tu nas je avtobus odpeljal do proge za karting. Ob njej je bil tudi majhen bazen v katerem sva se okopala edino jaz in vrstnik iz Poljske. Ostalim se je zdel premrzel. Tam smo pojedli tudi kosilo in popoldne dirkali po progi. Ta dejavnost nam je bila vsem izredno všeč!  Proti večeru smo odšli domov, se stuširali ter odšli nazaj v šolo na spoznavni večer. Tam smo plesali, jedli in se veliko pogovarjali in družili.  Po plesu smo nekateri šli še na sprehod v mesto. Dan smo končali precej pozno.

Ta vnos je bil objavljen v Erasmus+, KA2 CELL, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.